Idriz Sinani : Republika e Iliridës pas shpalljes, do të funksionojë njejtë sikurse Kantonet e Zvicrës

ilidira2014

Njëri nga iniciatorët e shpalljes së Republikës së Iliridës ekskluzivisht për Almakos rrëfen se si: do të shpallet kjo Republikë, kush do ta mbrojë atë, çka do të More...

Të enjten nga Kumanovari shpallja e Republikes së Iliridës

ilidira2014

Të enjten prej orës 12 deri ora 14 do të bëhet shpallja solemne e Republikës së Iliridës. Aktin e shpalljes do ta bëjnë kryetari i Iliridës Nevzat Halili, kryeministri More...

Sali Berisha ne facebook me 1miljon Shqiptar!

1miljon

Sali Berisha ne facebook me 1 miljon Shqiptar!  More...

ilidira2014

Të enjten nga Kumanovari shpallja e Republikes së Iliridës

Të enjten prej orës 12 deri ora 14 do të bëhet shpallja solemne e Republikës së Iliridës. Aktin e shpalljes do ta bëjnë kryetari i Iliridës Nevzat Halili, kryeministri More...

Hyrjen e policisë serbe në Kosovë s’i ndalon askush

Xhandarmerinë serbe nuk e pengon të hyjë në Kosovë as EULEX-i, as KFOR-i e as institucionet e vendit. Kështu të paktën ka deklaruar një ditë më parë Ministri i Punëve More...

Skandaloze: Çdo e dhjeta diplomë fakulteti është false

54

Rreth 10 për qind nga diplomat për arsim të kryer të lartë në Serbi janë të falsifikuara ose janë dhënë nga institucione More...

Serbi, tornado shkatëron gjithcka që sheh para (VIDEO)‏

49

Koha e keqe dje ka shkaktuar dëme të mëdha materiale në disa qytete të Serbisë. Video-ja tregon më mirë More...

ilidira2014 Të enjten nga Kumanovari shpallja e Republikes së Iliridës

Të enjten prej orës 12 deri ora 14 do të bëhet shpallja solemne e Republikës së...

13 Bushati-Besimi: Statusi kandidat i Shqipërisë, strategjik për gjithë rajonin

Zv.kryeministri i Maqedonisë Fatmir Besimi dhe ministri i Jashtëm Bushati e kanë quajtur statusin e Shqipërisë...

50 Maqedonia “zhduket” nga agjenda e BE-së!

Edhe në këtë Samit të qershorit të Këshillit evropian, Maqedonia nuk do të jetë temë e...

Messi vs. Shaqiri, ja statistikat

13

Njëri është katër herë lojtari më i mirë në botë, teksa tjetri vjen nga Gjilani i Kosovës. Por, dallimi More...

Gana i nisë në Brazil 3 milion dollarë!

Përfaqësuesja e Ganës i ka nisur mbrëmë në Brazil 3 million dollarë. Qeveria e Ganës e ka miratuar vendimin për ti..

Vëllau i Shaqës është duke kërkuar shtëpi për të!

Një ditë pas paraqitjes që heshti botën futbollistike, Xherdan Shaqiri mund të jetë ylli i radhës që do të luaj në..

Të gjitha domethëniet e puthjes në ëndrrat tona

43

Puthja është manifestimi i parë, më elementar i dashurisë; një akt intimiteti. Mat ndjenjën e afrimit More...

5 fjalë që duhet ti hiqni nga fjalori i përditshëm

Fjalët kanë pushtet dhe shpesh herë na ndodh të quajmë vetën me emra të ndryshëm, por më vonë bëhemi pishman pse..

Kërcënimet e fshehta: Disa gjëra, të cilat pa u vërejtur shkatërrojnë lidhjen

Xhelozia, pabesia dhe problemet e ngjashme mund të shkatërrojë lidhjen – këtë gjë tashmë e dinë që të gjithë. Mirëpo ekzistojnë..
24

Si ta shëroni lëkurën nga diegia e diellit

Kur u digjet lëkura nga dielli, nuk keni nevojë gjithmonë të kërkoni ndihmën e mjekut. Disa gjëra mund t’i përgatisni edhe..
52

Zyrtare: Android 5.0 L, dy herë më i shpejtë se KitKat

Dje gjatë ditës, Google e ka prezantuar versionin e ri dhe të shumë-pritur të Android, përkatësisht Android 5.0 L, ndërsa ka..
15

Redon Makashi zëvendësohet nga Renis Gjoka

Ishte dikur koha atyre të treve bashkë. Koha kur clubi i tyre mbushej plot me njerëz që i adhuronin ata dhe..

Facebook fan page

Anetaresohu falas !

Jep e-mail adresen tuaj:

Delivered by FeedBurner

GazetaShqip Android

GazetaShqip per Andorid!
Kliko DOWNLOAD
Nese ke telefon te mire!
Page Speed 203 queries in 0.615 seconds.