16
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Rrëqethëse: Fëmija 2 vjeçar provon ta shpëtoj nënën nga rrahja(Video)

Një fëmijë 2 vjeçar sot ka prekur zemrat e miliona njerëzve në botë pasi që video ku nëna e tij po rrihej nga një tjetër grua dhe ai po i lutej asaj që të ndalonte është shpërndarë në internet. Policia More...

15
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Redon Makashi zëvendësohet nga Renis Gjoka

Ishte dikur koha atyre të treve bashkë. Koha kur clubi i tyre mbushej plot me njerëz që i adhuronin ata dhe muzikën e tyre. Po flasim për Elton Dedën, Aleksandër Gjokën dhe Redon Makashin. Ky i fundit tashmë More...

14
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Era e bën nxehtë në Budvë

Pasi bëri shumë bujë, sidomos në mediat serbe me këngën “E Dehun”, ku një pjesë e videos u xhirua në kishën ortodokse të oborrit të Universitetit të Prishtinës, duket se ajo ka gjet kohë për More...

13
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Messi vs. Shaqiri, ja statistikat

Njëri është katër herë lojtari më i mirë në botë, teksa tjetri vjen nga Gjilani i Kosovës. Por, dallimi mes tyre në Botërorin e Brazilit është tejet i vogël. Mesfushori kosovar i Përfaqësueses së More...

12
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Hyrjen e policisë serbe në Kosovë s’i ndalon askush

Xhandarmerinë serbe nuk e pengon të hyjë në Kosovë as EULEX-i, as KFOR-i e as institucionet e vendit. Kështu të paktën ka deklaruar një ditë më parë Ministri i Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi. More...

11
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Rakic nuk ka informacione se Prishtina po kërkon largimin e tij

Kryetari i Mitrovicës veriore, Goran Rakic ka thënë sot se nuk ka marrë asnjë informacion nga Ministria e Pushtetit Lokal të Kosovës për shkarkimin eventual të tij. “Nuk ka marrë asnjë informacion nga More...

10
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Qeveria, kontakte me Brukselin për heqje të shpejtë të barrikadës

Qeveria e Kosovës ka intensifikuar veprimet dhe kontaktet me Brukselin në mënyrë që barrikada e rivendosur me lumin Ibër në Mitrovicë të hiqet sa më shpejt. Një gjë të tillë e ka konfirmuar edhe zv/kryeministrja More...

9
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Haziri: Qeveri për kthimin e shpresës te qytetarët

Anëtari i Kryesisë së LDK-së, Lutfi Haziri, në emisionin Rubikon të KTV-së, ka thënë se marrëveshja e bllokut opozitar do të jetësohet dhe se do të gjendet gjuhë e përbashkët me Vetëvendosjen për More...

Kerko

Kerko lajmet:
Custom Search

Most Popular Posts

Kerko lajmet :

Kategorit e lajmeve

Nese nuk hapen videot

Kliko buttonin me posht qe te hapet video.. .
Page Speed 55 queries in 2.512 seconds.