Archives by: Genta

Genta

0 comments

Genta Posts

16
SHOWBIZ
Më 5 maj fillon shfaqja e filmit ‘Frauen’ (Femrat) në kinematë gjermane dhe zvicerane. Në këtë film aktori shqiptar Blerim Destani luan rolin e një shqiptari nga Maqedonia ...
Comments Off on Blerim Destani ‘në arrati’ nga femrat: ‘Ja pse nuk martohem!’

16
SHOWBIZ
Këngëtarja Linda Halimi , e cila ka ardhur në formë të shkëlqyer fizike na ka treguar më në fund sekretin e formave të saj seksi. Linda e cila ...
Comments Off on Linda Halimi tregon sekretin e të pasmeve

15
TECH
Një aplikacion i ri është duke u krijuar nga Facebook, i cili pritet të rivalizojë aplikaconin Snapchat. Aplikacioni i ri është duke u krijuar nga një ekip në ...
Comments Off on Aplikacioni i Facebook që do të sfidojë Snapchat

14
SHOWBIZ
Korab Shaqiri njihet si një nga artistët më të shkolluar të skenës sonë muzikore. Këngëtari i njohur, këngën e ka nisur që fëmijë ndërsa sot veç këngës ushtron ...
Comments Off on Video e rrallë e Korab Shaqirit, ja si këndonte në vitin 1997 (Video)

13
LAJME SHQIPERIA
Djali nga Pojani kishte zgjedhur ekranin e televizionit për të t’ju rrëfyer të fejuarës Sadetit nga Bradasheshi i Elbasanit për historinë e kaluar pasi ajo nuk është në ...
Comments Off on Rrëfimi: E dashura më tradhtonte me 5 meshkuj, ngriti thikën ndaj meje

12
JETA
Shkencëtarët e Universitetit të Utah, janë përpjekur të japin një shpjegim domethënës se përse femrat preferojnë meshkujt e gjatë, më shumë sesa ata të shkurtër. Sipas profesorit të ...
Comments Off on Femrat preferojnë më shumë meshkujt e gjatë

11
SHOWBIZ
Kënga e saj pushtoi shumë vende të botës, deri në Amerikën e largët, shkruan lajmi.net. Më e reja është që kënga “Bonbon” e Erës po dëgjohet edhe në ...
Comments Off on Era Istrefi dëgjohet edhe në Itali (Video)

8
SHOWBIZ
Sapo është publikuar kënga më e re e paralajmëruar pak orë më parë nga Capital T dhe Granit Dërguti, njofton Klan Kosova. “Thirem n’telefon” quhet kësaj here projekti ...
Comments Off on Capital T dhe Granit Dërguti publikojnë klipin “Thirem n’telefon”(Video)

7
KOSOVA LAJME
Ermal Doçi, 25-vjeç, ka qëndruar në Siri 4 muaj. Ai përshkruhet nga një bisedë e përgjuar mes imamëve Bujar Hysi dhe Almir Daci, si “një luan i përgatitur ...
Comments Off on Kthehet 25-vjeçari shqiptar nga Siria, thotë se nuk ka parë luftime

6
Shendetesia
Qëndrimi i gjatë ulur në pozitë jo të drejtë, gjumi në jastëk të papërshtatshëm dhe stresi janë problemet më të shpeshta për shkak të të cilave kemi dhembje ...
Comments Off on Sekreti i mjekësisë alternative: Dhembjet në pjesën e qafës

5
JETA
Shkencëtarët e Universitetit të Utah, janë përpjekur të japin një shpjegim domethënës se përse femrat preferojnë meshkujt e gjatë, më shumë sesa ata të shkurtër. Shpjegimi do të ...
Comments Off on Femrat preferojnë më shumë meshkujt e gjatë, ja pse

3
BOTA LAJME
Partia shqiptare në Luginë të Preshevës, Partia për Veprim Demokratik ka shprehur interesim për futje në koalicion me fituesin e zgjedhjeve në Serbi, listën e përbashkët “Fiton Serbia” ...
Comments Off on Deputeti i vetëm shqiptar në Serbi shprehet i gatshëm për bashkëpunim me Vuçiqin

2
KOSOVA EKONOMI LAJME
3.3 milionë euro është vlera e eksportit të produkteve që kanë nisur të eksportohen në vendet e BE-së, nga 1 prilli, kur hyri në fuqi Marrëveshja e Stabilizim ...
Comments Off on Kosova ende s’po ia sheh “hairin” MSA-së

1
KURIOZITETE
Çdo sfidë është e mirë për trurin. Ato ju ndihmojnë që të aktivizoni shumë procese njohëse në tru, në mënyrë që të gjeni zgjidhjen e çdo enigme. Në ...
Comments Off on A mund ta gjeni shkronjën “C” në këtë foto?

36
TECH
Kompania Samsung është duke dhënë një përpjekje të madhe për të ndihmuar shëndetësinë. Ajo kohëve të fundit ka lansuar një makinë të re me ultratinguj e cila mund ...
Comments Off on Samsung sjell aplikacion të ri për foshnjat që lindin para kohe (Video)

35
SPORT
Silvio Berlusconi është më afër se kurrë për të shitur Milanin. Epoka e italianit për rreth tri dekadave do të marr fund siç duket në qershor të këtij ...
Comments Off on Berlusconi më në fund do ta shet Milanin