Archives by: Genta Genta

Genta Genta

0 comments

Genta Genta Posts

Georgievski: Shqipëria të bashkohet me Kosovën dhe trojet shqiptare në Maqedoni e Serbi
LAJME
Ish-kryeministri maqedonas Lupço Georgievski thotë në një intervistë se marrëveshjet për paqe në Bosnjë, Kosovë dhe Maqedoni janë të paqëndrueshme. Ai propozon një ndryshim radikal: krijimin e shteteve ...

SHOWBIZ VIDEO
Jean-Claude Van Damme do të vijë së shpejti me një film të ri, ku luan rolin e një shqiptari që i kanë vrarë babanë kur ishte vetëm 11 ...

Arbana Xharra e pyet Vetëvendosjen: Ku po i gjeni milionat për ta sjell diasporën në Kosovë?
KOSOVA LAJME
E sapo aderuara në Partinë Demokratike të Kosovës, Arbana Xharra, përmes një statusi në Facebook, ka pyetur Lëvizjen Vetëvendosje se ku po i gjejnë milionat për ta sjellë ...

Snapchat vjen me Custom Stories, rrëfimet grupore të miqve (Video)
TECH VIDEO
Për të mos u anashkaluar nga Instagram, Snapchat po njofton një veçori të re të saj sot. Ndërsa lajmet janë mbushur me rrëfime për kopjet e Instagram-it të ...

Dy mënyrat më të mira për ta përmirësuar lidhjen tuaj!
JETA
A ka filluar t’ju duket paksa e mërzitshme lidhja juaj? A po keni probleme në lidhjen tuaj? Atëherë, Telegrafi ju sjellë këto dy këshilla për ta përmirësuar lidhjen ...

SHOWBIZ
Aktorja Adriana Matoshi ka ndarë me ndjekësit edhe një foto artistike në të cilën gjithashtu shfaqet provokative. Fotot e tilla nga aktorja e njohur janë gjithmonë prezente në ...

SHOWBIZ
Maturantët e këtij viti kanë bërë shumë bujë me paraqitjet e tyre. Shumica prej vajzave maturante nga shkollat e mesme të Kosovës, kanë përzgjedhur me kujdes veshjet, trukimin ...

Banorët stërviten nën drejtimin e “profesor” Olsit
SHOWBIZ
Trumbeta e vendosur nga Big Brother këtë mëngjes sinjalizoi banorët për të nisur stërvitjen e mëngjesit të drejtuar nga “profesor” Olsi. Ata ishin zgjuar pak më herët dhe ...

Qëndroi me Olsin, Ambra ‘justifikohet’ te Elsamedi
SHOWBIZ
Qëndrimi i Ambrës në oborr me Olsin ka bërë që Elsamedi të reagojë ndaj saj. Teksa ishin të dy shtrirë në krevat, ai i tërhoqi vëmendjen Ambrës, por ...

Marjusi ultimatum Lupçes: Kujdes! Hera e parë dhe e fundit
SHOWBIZ
Edhe pse kanë debate, Lupçe dhe Marjusi vazhdojnë të qëndrojnë bashkë, madje mundohen edhe të bëjnë batuta me njëri-tjetrin. Por duket se në një të tillë Lupçe ka ...
Kosovatoday.com Reviewed by Kosova Today on . Rating: 4