Islamiket, plagosin dy ushtare izraelite

islamik1

Dy ushtare të Izraelit janë plagosur, pasi ndaj tyre është shtënë me armë zjarri, afër kufirit Izrael-Egjipt. Ushtria izraelite ka thënë se ushtaret (femra), janë plagosur pasi që militantët Islamik, aktivë në Sinai Peninsula, kanë shtënë me armë drejt një automjeti me të cilin po udhëtonin ushtarët izraelit. Sulmi ka ndodhur More...

by Gazetari01 | Published 1 week ago
erioni1
By Gazetari01 On Thursday, October 16th, 2014
0 Comments

Shikojeni takimin e Erionit me nënën e tij (Video)

Takimi i Erionit, tetë vjeçar, të kthyer nga Siria në Kosovë, video kjo e realizuar dje në orët e mbrëmjes në Aeroportin e Prishtinës. Në këtë mënyrë Erioni i bashkohet nënës së tij, Pranverës, More...

54
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Skandaloze: Çdo e dhjeta diplomë fakulteti është false

Rreth 10 për qind nga diplomat për arsim të kryer të lartë në Serbi janë të falsifikuara ose janë dhënë nga institucione të larta jo të akredituara. Sipas organizatës joqeveritare serbe “Këshilli More...

49
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Serbi, tornado shkatëron gjithcka që sheh para (VIDEO)‏

Koha e keqe dje ka shkaktuar dëme të mëdha materiale në disa qytete të Serbisë. Video-ja tregon më mirë situatën se si tornado për tre minuta ka shkatëruar disa pullaze të shtëpive si dhe në autostradë More...

8
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Serbia e dërgoi në Gjykatë Kushtetuese Marrëveshjen e Brukselit

Para Gjykatës Kushtetuese të Serbisë sot është zhvilluar një debat për Marrëveshjen e Brukselit ndërmjet Beogradit dhe Prishtinës. Gjatë debatit përfaqësuesit e pushtetit kanë pohuar se bëhet fjalë More...

20
By genta On Wednesday, June 25th, 2014
0 Comments

Kerry: Rusia me hapa konkretë ta ndalë krizën në Ukrainë

Sekretari amerikan i shtetit, John Kerry, tha se Rusia duhet të bëjë më tepër për ta përfunduar krizën në Ukrainë. Zoti Kerry tha se e mirëpret lëvizjen e Dhomës së Epërme të Parlamentit të Rusisë More...

17
By genta On Wednesday, June 25th, 2014
0 Comments

Serbia i thotë sërish jo NATO-s

Edhe pse mbështet aspiratat e fqinjëve për anëtarësim në Bashkimin Evropian dhe në NATO, Serbia është ushtarakisht neutrale dhe anëtarësimi në Aleancë nuk është prioritet, ka thënë nënkryetari More...

30
By genta On Wednesday, June 25th, 2014
0 Comments

Paralajmërim për valë të ngrohtë në Athinë

Pritet që sot dhe nesër Athinën ta përfshijë valë e të nxehtit, për çfarë arsye autoritetet i parlajmëruan qytetarët që të evitojnë çfarëdo lloj aktivitetesh në të hapur dhe sipas mundësisë More...

Kerko

Kerko lajmet:
Custom Search

Most Popular Posts

Kerko lajmet :

Kategorit e lajmeve

Nese nuk hapen videot

Kliko buttonin me posht qe te hapet video.. .
Page Speed 57 queries in 5.365 seconds.