Mediat serbe: Arrestohet personi i fluturakes që barte flamurin shqiptar

serbi1

Sipas informatave jozyrtare, fluturakja që solli flamurin shqiptar në stadiumin e Partizanit të Beogradit është gjetur në Pançevë, ndërsa personi tek i cili është zbuluar ky mjet është arrestuar. Fluturakja që valonte flamurin shqiptar të “Shqipërisë Etnike”, e cila shtyu huliganët serbë të futen në fushë dhe të sulmojnë More...

by Gazetari01 | Published 1 week ago
plisat1
By Gazetari01 On Thursday, October 16th, 2014
0 Comments

Plisat: Po të ishim në Beograd, do të kishte gjakderdhje

Besnik Mujeci, anëtar i tifozërisë “Plisat”, në emisionin “Rubikon” të KTV-së ka thënë se po të ishin të pranishëm në stadiumin e Beogradit, do të kishte gjakderdhje. Ai ka thënë se dështimi More...

13
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Messi vs. Shaqiri, ja statistikat

Njëri është katër herë lojtari më i mirë në botë, teksa tjetri vjen nga Gjilani i Kosovës. Por, dallimi mes tyre në Botërorin e Brazilit është tejet i vogël. Mesfushori kosovar i Përfaqësueses së More...

10
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Gana i nisë në Brazil 3 milion dollarë!

Përfaqësuesja e Ganës i ka nisur mbrëmë në Brazil 3 million dollarë. Qeveria e Ganës e ka miratuar vendimin për ti dhënë 3 milion dollarë për lojtarët që janë më përfaqësuesen e Ganës në Brazil. Krejt More...

9
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Vëllau i Shaqës është duke kërkuar shtëpi për të!

Një ditë pas paraqitjes që heshti botën futbollistike, Xherdan Shaqiri mund të jetë ylli i radhës që do të luaj në Premierligën Angleze. Shaqa thuhet se është shumë afër kalimit në Liverpool. Vëllau More...

48
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Atl.Bilbao refuzon ofertën e Man.Utd për Andre Herrera

Skuadra spanjolle Atletico Bilbao sot me një deklaratë për media ka refuzuar ofertën e majme të Manchester United për mesfushorin e talentuar spanjoll Herrera. Atletico Bilbao ka refuzuar ofertën e Manchester More...

28
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Barca ofron para me thasë + 2 lojtarë për Suarezin

Barcelona si duket e ka shumë seriozisht çështjen Luis Suarez , për bomberin uruguajan Barca po ofron shuma të mëdha parash vetëm për ti bindur drejtuesit e skuadrës Liverpool dhe strategun Brendan Rodgers More...

27
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Milanit dhe Romës ju pëlqën Shaqiri, por ai është afër Liverpoolit

Dy skuadra të mëdha italiane Milan dhe Roma thonë se e pëlqejnë shumë talentin nga Kosova , Xherdan Shaqiri i cili është pjesë e skuadrës bavareze Bayern Munchen dhe përfaqësues i kombëtares Zvicërane More...

Kerko

Kerko lajmet:
Custom Search

Most Popular Posts

Kerko lajmet :

Kategorit e lajmeve

Nese nuk hapen videot

Kliko buttonin me posht qe te hapet video.. .
Page Speed 59 queries in 0.343 seconds.