Redon Makashi zëvendësohet nga Renis Gjoka

15

Ishte dikur koha atyre të treve bashkë. Koha kur clubi i tyre mbushej plot me njerëz që i adhuronin ata dhe muzikën e tyre. Po flasim për Elton Dedën, Aleksandër Gjokën dhe Redon Makashin. Ky i fundit tashmë është zëvendësuar nga Renis Gjoka që është bërë muskëtieri i tretë. Koncerti në Ulqin i bashkoi të tre por të gjithë pyesin More...

by genta | Published 4 months ago
14
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Era e bën nxehtë në Budvë

Pasi bëri shumë bujë, sidomos në mediat serbe me këngën “E Dehun”, ku një pjesë e videos u xhirua në kishën ortodokse të oborrit të Universitetit të Prishtinës, duket se ajo ka gjet kohë për More...

21
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Nënë e bijë veshur njëjtë! (Foto)

Ylli i reality show, Kim Kardashian, si duket nuk po mund të jetë rehat me nënën e saj pasi që asaj po i kopjohet stili dhe mënyra e veshjes pikërisht ajo. Ajo është parë e veshur njëjtë si vajza e saj More...

12
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Kida në duart dhe krahët e “Black homie” (foto)

Këngëtarja e re e skenës muzikore, Kida, po shënon sukses të pa parë. I janë dashur vetëm disa paraqitje në skenë, për të krijuar audiencën e gjerë, dhe fansa të shumtë të saj. Bashkëpunimi me More...

11
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Modelja kosovare në krahët e Xherdan Shaqirit

Xherdan Shaqiri, kosovari i talentuar i fushës së gjelbërt mbrëmë ka entuziazmuar ndjekësit e futbollit me golat fantastik, të cilët e quan Zvicren në 1/8 e finales së Kampionatit Botërorë ‘’Brazil More...

56
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Anxhela Martini: Si tentuan të më rrëmbenin në Shqipëri(foto)

Modelja e njohur shqiptare, Anxhela Martini ka rrëfyer jetën e saj për revistën “Unconditional”. Modelja shqiptare ka ndarë me lexuesit çdo etapë të jetës së saj deri në ditët e sotme. Anxhela Martini More...

47
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Ermal Mamaqi dhe Dr.Flori sjellin “Mos pi mall, bëj palestër”(Video)

Ermal Mamaqi, njihet për sensin e tij të humorit, ndërsa gjithmonë qëndron aktiv në rrjetet sociale. Ai ka njoftuar të gjithë fansat e tij për projektin më të ri që është prezantuar një ditë më More...

46
By genta On Thursday, June 26th, 2014
0 Comments

Kim Kardashian sërish bionde

Kim Kardashian ka ndryshur sërisht “look” duke ndryshuar ngjyrën e flokëve të saj nga të zëza në bionde por pa ndryshuar modelin e tyre. Ajo ka postuar foto selfie në Instagram, të mërkurën, ku falenderon More...

Kerko

Kerko lajmet:
Custom Search

Most Popular Posts

Kerko lajmet :

Kategorit e lajmeve

Nese nuk hapen videot

Kliko buttonin me posht qe te hapet video.. .
Page Speed 59 queries in 0.340 seconds.